تبلیغات
سایت رسمی کشتی کج - RAVEN
 

سایت رسمی کشتی کج

 

منوی وبلاگ

صفحه نخست
پست الکترونیک
ارسال نامه به مدیر

 

موضوعات

قهرمانان(20)

مسابقات هفته(7)

نتایج(5)

عکس(3)

اخبار(39)

معرفی+قهرمانی(6)

دانلود(23)

WRESTLER PROFILES(1)

Wallpaper(5)

WWE(4)

 

نویسندگان

فربد و اشکان(113)

 

لوگو

 

لوگوی دوستان

 

 

RAVEN

موضوع : معرفی+قهرمانی ,

طلاعاتی اندک در مورد RAVEN

name:RAVEN

real name:scott levy

birthday: september 8. 1964

hometown: new jersy

finishing move: DDT

cree hights: ECW tag team champion w/ steven richards

wcw tag team champion w/ perr saturn

ECW tv champion

wwe hardcore champion

WCW U.s champion

ECW heaviweight champion

NWA tv champion

USWA tag team champion

HWA tag team champion

او در سال ۱۹۸۸ کشتی کچ را آغاز کرد و در سال ۱۹۹۲ به WCW آمد

در سال ۱۹۹۵ به ECW رفت

در سال ۱۹۹۷ به WCW بازگشت

در سال ۱۹۹۹ با قراردادی به ارزش ۷۸۰۰۰ دلاز در ماه توسط paul heymen به ECW آمد

در سال ۲۰۰۰ به WWF آمد

و بعد هم TNA


نظرات ()

[لینک ثابت]

نویسنده:فربد و اشکان«» تاریخ ارسال:پنجشنبه 13 مرداد 1384 «»ساعت:11:08 ق.ظ

 

آرشیو ماهانه

شهریور 1385(1)

تیر 1385(26)

بهمن 1384(1)

آذر 1384(3)

آبان 1384(3)

مهر 1384(6)

شهریور 1384(18)

مرداد 1384(55)

 

نظرسنجی

سایت ما چگونه است؟





 
 

جستوجو



 

آمار

امروز :
بازديد هاي امروز :
بازديد هاي ديروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازديد ها :
ايجاد صفحه : - ثانيه
 

 


لینکدونی

مطالب قبل

لینکستان


آرشيو لينكدوني




دانلود
ساعت کشتی کچ

ECW 2006
ECW 2006



دموی آندر تیکر
The Rock
Ashkan & Farbod

     

     صفحات :